torek, 4. september 2007

SLOVENIJA...ITAK!

Ne bom zgublala besed, rečem lahk sam: tisti, ki si tekme niste ogledal, ste zamudil velik spektakel (js sm gledala do zadnjih 5 min, potem so naju s kolegico vrgli ven iz lokala, kjer sma se utaborile :), a sma potem spremljale tekmo do konca kar po radiu in glasno navijale, tak da mislim, da sma zbudile vsaj polovico bloka, če ne kje več :)!)
Rezultat SLO:ITA = 69:68 (Lakovič ob buzzerju zadel trojko) ... zmaga šla upravičeno našim v roke, saj smo vodili od 5.minute tekme dalje!
Nimam besed, gremo na Poljsko (nujno potrebna zmaga!). Začetek je sanjski, ta zmaga je zaprla (prepametna) usta vsem pesimistom in skeptikom, ki v naše niso verjeli (kdor ima srce, ima zmago!) ...
Evo video našega Jakeca, ki je zadel v zadnji sekundi :P (pravi zvezdniški met):